Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


FAQ - Často kladené otázky

Účtujete nějaké poplatky za zaměření, či případné navržení?

Nikoli. Zaměření, návrh řešení či případné předvedení vzorků, přímo v místě realizace, je u nás zdarma.

Působíte i mimo Prahu?

Ano. Naše společnost působí po celé ČR.

Jaká je otevírací doba Vaší vzorkovny?

Standardní provozní doba vzorkovny je pondělí až pátek od 8.30 do 17.00 hod. Po dohodě je možné dohodnout termín a to jak návštěvy vzorkovny, tak i zaměření i mimo uvedenou dobu.

Jak je to s cenou jednotlivých výrobků? Můžete mi zaslat ceník, či musím nejprve dodat bližší údaje (např. rozměry apod.)?

V současné době nabízíme cca 350 položek výrobků a jejich jednotlivých typů tzn. i stejně tolik ceníků. Např. jen horizontálních žaluzií nabízíme více než 60 modifikací (lišících se např. šířkou lamel, způsobem ovládání, tloušťkou lamel, šířkou lamel, možnostmi způsobu montáže, možností použití atd) a to ve více jak 200 odstínech (také se lišících cenou). Proto je nejvhodnější s pomocí našeho reprezentanta nejdříve vybrat či ujasnit si konkrétní typ výrobku, který by Vám nejlépe vyhovoval (a to přímo v místě realizace, či na naší vzorkovně) a po té Vám na tento typ přesně určíme cenu.

Je možné získat od Vás žaluzie, či jejich cenu na základě vlastních rozměrů, které Vám dodáme?

Jistě. Výrobky si u nás můžete objednat i bez montáže na základě Vámi zadaných parametrů.

Jste mi schopni, kromě dodávky výrobků, pomoci i v oblasti výběru vhodného zastínění pro konkrétní interiér?

Ano. Naši reprezentanti disponují nejen znalostmi o výrobcích, ale jsme schopni i komplexního architektonického návrhu na zastínění konkrétního objektu či interiéru v souladu s požadavky zákazníka.

Partneri