Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Ostatní

Ovládací systémy

Ovládací systémy

Pokud dodáváme produkty stínící techniky s elektropohony, nabízíme zákazníkům zapojení více pohonů do systému řízení. 

Příklad pro předokení lamelové rolety:

Tlačítkové ovladače jednotlivých rolet lze doplnit o centrální ovladač s časovým spínačem a bezpečnostním programem. Ten v případě nepřítomnosti v nastavených intervalech stahuje, popř. vytahuje roletu a tím simuluje přítomnost obyvatelů objektu.
 

Příklad pro venkovní i vnitřní látkové rolety:

Tlačítkové ovladače jednotlivých rolet lze doplnit o centrální ovladač se slunečním čidlem, které stahuje rolety podle nastavené intenzity slunečního záření. Tím je zajištěno příjemné klima v interiéru i v nepřítomnosti uživatelů.
 

Příklad pro venkovní horizontální žaluzie:

Tlačítkové ovladače jednotlivých rolet lze doplnit o centrální ovladač se slunečním čidlem, které stahuje a naklápí lamely podle nastavené intenzity slunečního záření. Tím je zajištěno příjemné klima v interiéru i v nepřítomnosti uživatelů.

Všechny venkovní produkty vybavujeme bezpečnostním větrným čidlem.

Pro řízení velkých objektů hlavně pro venkovní žaluzie používáme procesorem řízený systém Sun Set 2000., který ovládá žaluzie centrálně, popř. po fasádách, nebo jiných celcích i jednotlivě. V průběhu dne v pravidelných intervalech pootáčí lamelami žaluzií do optimálního úhlu. Umožňuje tedy v kteroukoli denní dobu v závislosti na ročním období nastavit optimální světelné klima.

print Formát pro tisk

Partneri