Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Ostatní

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

Charakteristika:

Bambusové žaluzie jsou moderním prvkem ve stínění interiéru. Bambus je nenáročný na údržbu, je pružný a neobyčejně tvrdý. Lamely z tohoto materiálu jsou pevné, odolné vůči vlhkosti a UV záření, jsou tvarově a barevně stálé a tenčí, než lamely dřevěné.
 

Technický popis:

Bambusové žaluzie dodáváme ve dvou šířích lamel a to 25 a 50mm. Na přání mohou být vybaveny bočním vedením v silonové struně, která fixuje žaluzii k výklopným rámům. Ovládání je možné dodat řetízkové či na šňůrku.
 

Možnosti použití:

Bambusové žaluzie jsou určeny pro všechny typy oken i pro interiérovou instalaci. Najdou uplatnění nejen v interiérech, kde je vybavení orientované na přírodní materiály, ale i pro zvýraznění kontrastu v technicky zařízených prostorách.

 

Údržba:

Bambusové žaluzie podobně jako dřevěné žaluzie lze čistit suchým i mokrým procesem. Je třeba vždy však dbát na to, aby nebyl na jednotlivé lamely bambusových žaluzií vyvíjen příliš vysoký tlak při čištění a nedošlo tak k trvalému mechanickému poškození. Dále je třeba dbát na to, aby nebyla při čištění poškozena povrchová vrstva laku lamel bambusové žaluzie a aby po čištění vlhkým hadříkem nebo houbičkou byly vždy lamely následně pečlivě osušeny. Jen tak Vám bude bambusová žaluzie dlouho sloužit. 

Podobným výrobkem jako jsou bambusové žaluzie jsou dřevěné žaluzie nebo horizontální žaluzie.

A v nabídce všech druhů stínění je mnoho dalších alternativ než žaluzie.

print Formát pro tisk

Partneri