Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Interiér

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Charakteristika: 

Japonské posuvné stěny jsou vysoce esteticky dekorativním prvkem a z tohoto důvodu se také tento výrobek těší stále větší oblibě. Japonské posuvné stěny skýtají nový, zcela originální pohled na plošné zastínění, které - na rozdíl od závěsů či záclon- nemá žádné řasení a její krása tkví především v její jednoduchosti. Výhodou japonské posuvné stěny je její elegance, moderní vzhled, snadná obsluha a rozmanitá variabilita.

Technický popis:

Panely japonské posuvné stěny tvoří souvislou stěnu a jsou vyrobeny z látek, které jsou připevněny v horní části na posuvné profily pomocí suchého zipu. Počet drážek v profilu (2 až 5) a typ shrnování ovlivňují počet panelů. Shrnování panelů pomocí ovládací šňůrky může být buď od středu nebo na kompletně na pravou, či levou, stranu. Pro japonské posuvné stěny lze použít i motorové ovládání.

Možnosti použití:

Posuvnou látkovou stěnu lze použít tam, kde chcete jednoduše a účelně zastínit větší plochy nebo rozdělit místnost. Japonské posuvné stěny Japonské posuvné stěny jsou velice často používané interiérovými návrháři, a to díky schopnosti vzbudit eleganci a dekoraci v jednom prvku.

Údržba:

Japonské posuvné stěny se vyrábějí z mnoha různých materiálů, vždy však je při čištění třeba dbát na to, aby nedošlo k přeložení nebo nadměrnému ohnutí jednotlivých panelů. Důsledkem toho by mohlo dojít k trvalému mechanickému poškození panelu japonské posuvné stěny. Jednotlivé panely lze opatrně osát vysavačem se zapnutým šetrným sacím programem. Mokré čištění vlhkou houbičkou provést jen u některých druhů panelů. O podmínkách čištění konkrétní posuvné panelové stěny s e poraďte s obchodním zástupcem. 

Dalším vysoce dekorativním druhem stínění v přírodním stylu jsou například dřevěné žaluzie.

Japonské posuvné stěny:

Japonské posuvné stěny jsou moderní a velice originální řešení, které jednoznačně dokáže zaujmout a upoutat všechny návštěvníky. Proto se také tyto stěny hodí do každého interiéru, jak tedy do domácnosti, tak i do prezentační místnosti nebo kanceláře. Tento trend v poslední době nabírá obrátek a stává se více a více oblíbeným.

 

print Formát pro tisk

Partneri