Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Interiér

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Charakteristika:

Návrat zájmu o přírodní materiály vzbudil zvýšenou poptávku po dřevěných žaluziích. Také moderní technologie zpracování dřeva z americké lípy, které je pro svou vhodnou kombinaci tvrdosti, houževnatosti a nízké hmotnosti ideálním materiálem pro výrobu lamel na dřevěné žaluzie. Dřevěné žaluzie nejsou již jen stínícím prvkem, umožňující stejně jako hliníkové plynule regulovat úroveň zastínění, ale stávají se významným dekorativním prvkem moderních i tradičních interiérů.
 
Technický popis:

Lamely na dřevěné žaluzie jsou v šířkách 25 a 50 mm. Vytahování i naklápění lamel je řešeno samostatnými šňůrkami, nebo elektricky. Je třeba si uvědomit, že dřevěné žaluzie mají oproti hliníkovým několikanásobně vyšší svazek lamel při vytažené žaluzii (cca19% celkové výšky u šíře lamel 25mm a cca15% celkové výšky u lamel šíře 50mm).
 
Možnosti použití:

Dřevěné žaluzie najdou uplatnění v interiérech, kde je vybavení orientované na přírodní materiály, nebo naopak pro zvýraznění kontrastu v technicky zařízených prostorách.

Údržba:

Dřevěné žaluzie je možné čistit osátím pomocí vysavače s prachovým nástavcem nebo případně navlhčenou houbičkou v roztoku slabé mýdlové vody. Vždy je třeba pak lamely dřevěné žaluzie osušit jemným hadříkem. Je třeba zabránit dlouhodobějšímu působení vody a vlhkosti na lakovaný povrch dřevěné žaluzie. 

Velice podobným stíněním jsou i bambusové žaluzie.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou elegantní dotekem přírody u Vás v domácnosti nebo kanceláři. Dřevěné žaluzie vytvoří luxusní vzhled s možností použití jako stínidlo nebo dekorativní zastínění. Vytvoří dotyk pohody a dokonalý detail při začlenění této dřevěné žaluzie do interiéru. Tento skvostný a zároveň elegantní doplněk vytvoří v místnosti estetický a zároveň funkční doplněk, který vytvoří a prohloubí atmosféru daného prostředí. Nechte na sebe působit kouzlo dřeva, které Vám dopomůže k harmonii místnosti, do které prvek umístíte.

print Formát pro tisk

Partneri