Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Interiér

Doplňky VELUX

Doplňky VELUX

Pro zlepšení užitných vlastností střešních oken nabízí firma Velux komplexní sortiment výrobků zajišťujících zastínění před sluncem, tak pro dekoraci. Všechny doplňky Velux jsou vyrobeny tak, aby se daly snadno namontovat i dodatečně na již zabudovaná okna.

Některé doplňky jsou vybavené vrstvou THERMO-STOP., která šetří energii v zimě a redukuje ohřívání podkrovních prostor v létě.

 

Látkové rolety:

Roleta RHL s krycí lištou je v mnoha barevných provedeních vč. dětských vzorů. Rolety RHL jsou pružinové a zajišťují se v předem nastavených polohách háčky.

Zatemňující roleta Siesta slouží pro dokonalé zastínění místnosti. Je vedena v hliníkových lištách, které brání prostupu světla po stranách a zároveň umožňují zastavení rolety v libovolné poloze. Látky jsou na vnější straně opatřeny vrstvou THERMO-STOP.. Roletu Siesta lze ovládat i elektricky.

 

Plisé:

Plisovaná žaluzie je atraktivním dekoračním prvkem, který změkčuje přicházející světlo a umožňuje účinnou regulaci tepla. Je vyrobena z transparentního polyesteru, u některých provedení je z vnější strany vrstva THERMO-STOP.. Je vedena v bočních vodících lištách, umožňujících zastavení v libovolné poloze.
 

Žaluzie:

Žaluzie umožňují účinnou a hlavně plynulou regulaci světla a tepla. Hliníkové lamely o šíři 35 mm jsou z jedné strany opatřeny vrstvou THERMO-STOP.. Lamely žaluzií jsou ovládány jedním nekonečným provázkem, pohybují se ve vodících lištách a lze je snadno zastavit v libovolné poloze bez ohledu ne sklon okna. Žaluzie zle ovládat i elektricky.

print Formát pro tisk

Partneri