Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Interiér

Bateriově napájená látková roleta

Bateriově napájená látková roleta

Charakteristika:

Látkové rolety jsou často voleným druhem stínění. V některých použitích látkové rolety jsme však omezeni možností snadného ovládání a rádi bychom zvolili nějakou variantu dálkového ovládání. V tu chvíli však při dodatečné montáži nastane problém s přívodem elektrického napájení a dostáváme se tak do situace, kdy musíme podstoupit nákladné a velice nepříjemné elektroinstalační zásahy do interiéru. Nyní je vše již jinak. Máme pro Vás variantu bateriově napájení látkové rolety, kterou je možné pak dálkově ovládat. V systému je pamatováno na to, aby spotřeba z baterií byla minimální a díky tomu baterie i při denním používání v látkové roletě vydrží 5 let.

Technický popis:

V tubusu pro návin rolety je umístěn elektromotor bateriově napájený z běžných monočlánků. Roletu lze ovládat jam manuálně, tak pomocí dálkového ovladače. V případě vybití bateriových monočlánků se rozvine látková roleta a přístupem v tubusu lze baterie snadno vyměnit. Montáž se provádí běžným způsobem do ostění okna nebo na okno bez nutnosti přívodu napájení. 

Možnosti použití:

Látkové rolety s bateriovým napájením je ideální použít v již hotových interiérech, kde není možné nebo vhodné provádět zásahy k zajištění potřebné elektroinstalace. 

print Formát pro tisk

Partneri