Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Exteriér

Zastínění zimních zahrad

Zastínění zimních zahrad

Charakteristika:

Systémy pro zastínění zimních zahrad a prosklených střech a zimních zahrad vycházejí z konstrukce markýz. Tyto byly doplněny o boční vodící profily a napínací mechanizmus zajišťující stálé napnutí látky.

Technický popis:

Zastínění zimních zahrad při šíři 7 m a výsuvu 6 m jednoho zařízení je možné pokrýt opravdu velké plochy. Ovládání zastínění zimních zahrad je vždy elektropohonem s bezpečnostním větrným čidlem, často doplněné o čidlo slunečního osvitu. Pro střešní stínění se mimo akrylových látek častěji používají technické tkaniny Screen a Soltis.

Možnosti použití:

Velmi často jsou k vidění na střechách jako zastínění zimních zahrad. Dále jsou ideálním řešením pro zastínění velkých či malých světlíků a střech průmyslových a komerčních objektů.

Údržba:

Zastínění zimních zahrad je vyrobeno z materiálů, které jsou odolné působení vnějších povětrnostních vlivů. Konstrikce je nejčastěji ze slitiny hliníku nebo z nerezu a samotná stínící textilie je ošetřena tak, aby odolávala zejména UV záření. Případná mechanické nečistoty je vhodné opatrně smést např. jemným smetákem a lokální znečištění lze čistit pomocí houbičky navlhčené v roztoku mýdlové vody. Při čištění zastínění zimních zahrad nikdy nepoužívejte na textilii tlakovou vodu nebo agresivní čisticí prostředek. 

Dalším druhem stínění nad terasou nebo zimní zahradou může být výsuvné markýzy.

Zastínění zimních zahrad
 

Zastínění zimních zahrad je obrovským přínosem právě pro Vaši zimní zahradu. Za prvé - zastínění zimních zahrad má užasnou schopnost a to, že dokáže v létě izolovat teplo a nepropouští tak silné sluneční záření do Vaší zahrady. Za druhé - zastínění zimních zahrad dokonale v zimě izoluje a tím Vám šetří jednak peníze, ale i energii. Originální vzhled použitý k zastínění zimních zahrad činí toto stínění naprostým skvostem, který výborně doplňuje Vaši zahradu.

print Formát pro tisk

Partneri