Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Exteriér

Slunolamy

Slunolamy

Charakteristika:

Slunolamy jsou jednoduché a účinné stínící prvky. Slunolamy svou charakteristikou pevné clony zajišťují bez nároků na ovládání trvalý stín a zároveň nijak neomezují výhled z oken. Mají téměř neomezenou životnost a při správném použití vysokou užitnou hodnotu. Společně s faktem významného architektonického prvku jsou slunolamy vyhledávány pro zastínění hlavně komerčních objektů.
 

Technický popis:

Lamely ve tvaru "C" o šíři 84 mm jsou vyrobeny ze slitiny hliníku o vysoké pevnosti. Barvení a povrchová úprava je provedena na slunolamy speciálními laky LUXACOTE.. Lamely usazené do "hřebenů" v pěti základních úhlech sklonu lamel pro horizontální i vertikální montáž. Celý systém (rošt) je zpravidla uchycen na pomocné ocelové konstrukci, která pevně drží slunolamy.

Možnosti použití:

Slunolamy se používají k zastínění pásových oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou slunolamy ideálním řešením pro zastínění velkých i malých světlíků a střech průmyslových a komerčních objektů.

Slunolamy

Slunolamy mají největší uplatnění u velkých prosklených objektů, kde v teplých slunných měsících dochází k velkému přehřátí interiérových ploch vlivem působení slunečního záření. Díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, dosahují obrovské životnosti.

print Formát pro tisk

Partneri