Kontakty


Telefon : 222 365 044
Email : [email protected]
Další kontakty


Vyhledávání


Kategorie: Exteriér

Hliníkové lamelové rolety

Hliníkové lamelové rolety

Charakteristika:

Hliníkové lamelové rolety jsou stále oblíbenějším doplňkem oken hlavně u novostaveb rodinných domků. Zajišťují výbornou tepelnou izolaci, zabezpečení, soukromí i úplné zatemnění.
 
Technický popis:

Hliníkové lamelové rolety rozdělujeme zásadně na typy určené pro dodatečnou montáž a na typy zabudované pod omítku při realizaci novostavby, nebo rekonstrukce. Hliníkové lamelové rolety je možné dokonce objednat i s integrovanou rolovací sítí, která poslouží jako ochranu proti nežádoucímu hmyzu, což obrovsky oceníte v teplých letních dnech i nocí. Lamely jsou z dvoustěnného rolovaného profilu, vypěněného polyuretanem s vícenásobným vrstevným lakem. Hliníkové lamelové rolety mají Schránky, které jsou z rolovaného hliníkového plechu, bočnice a vodící profily jsou z taženého hliníku.
 
Možnosti použití:

Hliníkové lamelové rolety lze použít na všechna okna (standardních tvarů) docílíte výrazné úspory energie a to jak u rodinných domků, ale i bytových a firemních objektů.

Dodáváme a montujeme rolety do překladů RONO a HELUZ.

Údržba:

Hliníkové lamelové rolety je možné čistit mokrým procesem ručně i případně strojově. Vždy je třeba dbát na to, aby se strojovým čištěním nedostaly případné nečistoty do navíjecího mechanismu hliníkové lamelové rolety. Dále je třeba při strojovém čištění použít jen takovou technologii čištění, aby se nenarušila povrchová vrstva jednotlivých lamel hliníkové lamelové rolety. V žádném případě však k čištění hliníkové lamelové rolety nelze doporučit agresivní nebo brusný čisticí prostředek.

Dalším velice podobným druhem extriérového stínění jsou dřevěné lamelové rolety. 

Dodáváme a montujeme rolety do překladů RONO a HELUZ.


Hliníkové lamelové rolety:

Hliníkové lamelové rolety v poslední době tvoří vysoce oblíbený sortiment dnešní doby. Obrovskou výhodou je fakt, že Vám hliníkové lamelové rolety nejen přivezeme, ale dokonce i namontujeme. Další obrovskou výhodou je fakt, že představují ochranu například před možností vloupání do domu, bytu nebo kanceláře. Hliníkové lamelové rolety dokonce dokáží zvýšit ochranu v zimních měsících před nepříjemným chladem a mrazem a zabraňují úniku tepla z našich domácností. Dále tlumí okolní zvuk a zajišťují neprůhlednost před okolním světem. Navštivte na naší hlavní straně v kategorii Produkty i další nabídku stínění kromě rolety.

print Formát pro tisk

Partneri